ANTALYA AİRPORT

ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER

Aslar Turizm sizlere Antalya Havalimanı’ndan Kaş Kalkan ve diğer turizm bölgelerine transfer hizmeti vermektedir. Güçlü araç filosu , deneyimli ve uzman saha ekipleri ile sizlere kusursuz bir transfer hizmeti sunmak firmamızın önceliğidir. Antalya Havaalanı’ndan sizleri karşılayıp gideceğiniz yere konforlu , lüks ve bakımlı araçlar vasıtasıyla keyifli bir yolculuk ile dilediğiniz yere götürüyoruz…

Antalya Havaalanı; 1960 yılında yaklaşık olarak 300 m2 ‘lik bir terminal binası ile hizmete girmiştir. Geçen süre içerisinde iç turizmde ve özellikle dış turizmdeki gelişmelere, ülke genelindeki belgeli yatak sayısının büyük bir kısmının ilimizde olmasına bağlı olarak cihaz, sistem, kolaylık ve arazi yönünden gelişmesini sürdürmüştür. Şu anda yaklaşık 13.000.000 m2 araziye sahiptir.

Hava limanımız Antalya şehir merkezine 13 km. mesafededir. Diğer belli başlı turizm merkezlerine uzaklığı ise; Kemer 57 km, Finike 125 km, Kaş 200 km, Kalkan 229 km, Serik 30 km, Manavgat 65 km ve Alanya 125 km ‘dir. Bu merkezlere ulaşım tur otobüsleri yada taksi işletmeciliği aracılığı ile olmaktadır.